TRYSIL

Ponad 70 km świetnie przygotowanych tras. Dwa luksusowe hotele sieci Radisson Blu tuż przy stoku. Wyjątkowe górskie chaty i apartamenty.

Trysil - największy ośrodek narciarski w Norwegii - zbudowany jest wokół góry Trysilfjellet i słynie z zadbanych stoków. W odległości narciarskiej są zarówno kwatery, jak i restauracje. Luksusowe hotele i nowoczesne wyciągi sprawiają, że wakacje tutaj są wygodne dla całej rodziny.

Trysil znajduje się niecałe 200 km od stolicy Norwegii, Oslo. Ośrodek narciarski jest zbudowany na stokach góry Trysilfjellet o wysokości 1132 metrów, a zakwaterowanie tutaj składa się z nowoczesnych, luksusowych hoteli oraz w pełni wyposażonych domków z bali, pięknie położonych na stokach górskich.

Ponad 40 wyciągów i 71 km dobrze przygotowanych stoków wije się wokół góry, oferując narciarstwo we wszystkich kierunkach. Trysil słynie z ostrych zjazdów, więc nie zdziw się, jeśli natkniesz się na globalne gwiazdy alpejskie na stokach. Wiele drużyn narodowych z różnych krajów wykorzystuje to jako bazę treningową Pucharu Świata.

W Trysil znajduje się również popularna wśród rodzin szkoła narciarska, a samo to miejsce jako pierwsze w Europie otrzymało prestiżowy certyfikat Zrównoważonego Rozwoju.

Trysil oferuje wszystkie dodatkowe wygody, jakie możesz sobie wyobrazić na wakacje, w tym super nowoczesne wyciągi, które obejmują nawet ochronę przed wiatrem i podgrzewane siedzenia. Snowpark zdobył niezliczone nagrody, a także kilka dużych obszarów dla dzieci i początkujących.

Dla miłośników luksusu Trysil ma dwa hotele Radisson Blu położone u podnóża stoków narciarskich. Radisson Blu Mountain Resort & Residences oraz wielokrotnie nagradzany Radisson Blu Resort znajdują się po obu stronach góry Trysilfjellet. W obu hotelach znajdziesz wszelkie możliwe wygody, takie jak spa, sale zabaw, surfing wewnątrz, ścianki wspinaczkowe, kręgielnia, restauracje i wiele innych.

Najważniejsze informacje - opis sekcji

Opis - trasy narciarskie

Opis - trasy zjazdowe

Najważniejsze fakty