SpecialTravel.pl to unikalna platforma umożliwiająca proste i szybkie rezerwacje w 100 procentach online. Dostęp do starannie przygotowanych ofert turystycznych, niskie koszty oraz współpraca tylko ze sprawdzonymi operatorami gwarantuje bezpieczeństwo, wysoki standard i jakość usług oraz pewność wyboru najlepszych ofert na rynku. 

Dzięki współpracy z operatorami skandynawskimi oferujemy na wyłączność oferty turystyczne w najlepszych kurortach górskich w Norwegii i Szwecji. Świetne warunki narciarskie, bliskość natury, wysoki standard noclegów oraz szeroka oferta połączeń lotniczych i promowych powoduje, że wyjazd na narty do Skandynawii jest świetną alternatywą dla zimowego urlopu w Polsce, Słowacji, Czechach czy kurortach alpejskich.
1
2
3
4
Gwarancja ŚnieguŚwietnie przygotowane, niezatłoczone trasyIdealne warunki dla rodzin z dziećmiDogodne i tanie połączenia lotnicze - nawet w 4 godziny na stoku!Narty w Skandynawii. Wysoki standard hoteli, apartamentów i chat górskich,  doskonałe warunki narciarskie oraz bliskość natury i krystalicznie czyste powietrze.Narty w Skandynawii

  • Bezpośrednie, tanie połączenia lotnicze - nawet w 4 godziny na stoku i ceny biletów od 200 pln w dwie strony
  • Gwarancja śniegu na stokach w sezonie od 1 grudnia do 30 marca albo zwrot kosztów pobytu
  • Bardzo ciekawa oferta noclegowa w zaskakująco niskich cenach
  • Kilkaset kilometrów świetnie przygotowanych, niezatłoczonych tras narciarskich